GDZIE KUPIĆ

Produkty firmy Ideal Pet Products mogą Państwo nabyć w dobrych sklepach i hurtowniach zoologicznych. Pełna oferta hurtowa dostępna jest w tym miejscu.

 

SPRZEDAŻ DETALICZNA

Klientów detalicznych zapraszamy również do zakupu produktów Ideal Pet Products za pośrednictwem uznanych sklepów internetowych:

Sklep internetowy EasyPet już długi czas działa na rynku elektroniki dla zwierząt. W swojej ofercie posiada wiele produktów, a na wyjątkową uwagę zasługuje bardzo duży wybór elektronicznych systemów treningowych dla psów i kotów. Znajdziemy tutaj obroże do tresury, niewidzialne ogrodzenia oraz obroże antyszczekowe. W ofercie nie zabrakło również akcesoriów dla psów marki PetGear.

Sklep ABC Tresury to internetowy sklep oferujący elektroniczne systemy do tresury psów i kotów. Priorytetem sklepu jest przede wszystkim błyskawiczna wysyłka oraz szeroki wybór. Oferta tego sklepu skierowana jest do zawodowych treserów i hodowców, a także do właścicieli psów i kotów, którzy są kolejnymi domownikami. Dlatego też w ofercie znajdziemy akcesoria marki PetGear do przyjemnej i bezpiecznej podróży z psem.

 

SPRZEDAŻ HURTOWA

Dla sklepów, hurtowni i osób zainteresowanych współpracą hurtową przygotowaliśmy pełną ofertę na zoologicznej platformie hurtowej www.ZooTop.pl.